10 עובדות על רכבי יוקרה

רכבי יוקרה מייצגים ענף שעומד בפני עצמו בכל הנוגע לעולם הרכב, ובשל מעמדו המיוחד, לא מעט אנשים נושאים עיניהם אליו. נשאלת השאלה מה אתם באמת יודעים על רכבים כאלה? הנה 10 עובדות על רכבי יוקרה שעשויות להפתיע אתכם.

הרכב הפרטי שלנו משפיע במידה רבה על איכות החיים שלנו. במדינה עם תחבורה ציבורית מסורבלת ותכנון עירוני שלעיתים הינו בעייתי, אין פלא שרובנו תלויים ברכב שנמצא בחניה. כתוצאה מכך, המון אנשים מתעניינים בקטגוריה של רכבי יוקרה ומגלים שזהו ענף שעומד בפני עצמו.

אז מה אתם באמת יודעים על רכבים כאלה? הנה 10 עובדות מעניינות על רכבי יוקרה מסוגים שונים:

לרכבי יוקרה יש רמת בטיחות מקסימאלית

השקעה ברכבי יוקרה משתלמת כי הם בטיחותיים יותר. בשביל להיות מוגדרים כרכבי יוקרה, עליהם לעבור מבחני ריסוק מחמירים ואף לעמוד בסטנדרטים ובתקנים של כל גופי הבטיחות המובילים.

רכבי יוקרה מתאפיינים בעיצוב ספורטיבי

העיצוב הספורטיבי של רכבי יוקרה עוזר להם לשייט על הכביש. בתוך תא הנוסעים והנהג, הדגש הוא על פונקציונאליות ועל המון מקום לרגליים.

רכבי יוקרה מסוגלים לשלב בין מנוע היברידי ובנזין

השילוב בין מנוע היברידי ובנזין מייצג את הדור הבא בענף הרכב. ברכבי יוקרה, זה מבטיח ביצועים מעולים בכל תנאי הדרך וביקורים פחות תכופים בתחנת דלק.

לרכבי יוקרה יש מנועים חזקים

אי אפשר לדבר על רכבי יוקרה בלי להזכיר את מה שמסתתר מתחת למכסה המנוע. כאן, מגלים מנועים חזקים שעומדים בשורה אחת עם רכבי ספורט מובילים.

המנועים של רכבי יוקרה שקטים

מי שנוסע על רכבי יוקרה יודע את זה וכך גם מי שרואה אותו מבחוץ. אז בגלל זה, המנועים של רכבי היוקרה שקטים ועדיין מאוד יעילים.

לרכבי יוקרה מערכות שמע מתקדמות

מערכת השמע המתקדמת שמשולבת בתוך רכבי יוקרה הופכת את הנסיעה למהנה ונינוחה. באמצעות מערכות שמע כאלה שמגיעות בילד-אין, לא צריך שום תוספות אחרות.

רכבי יוקרה מאובזרים ברמה גבוהה

האבזור של רכבי יוקרה מגדיר אותם טוב יותר מכל דבר אחר. גם בלי להיות מומחים למכוניות, ניתן לראות בבירור את ההבדל במפרט, בגאדג'טים, באפשרויות השליטה, בגג החשמלי ועוד.

ברכבי יוקרה יש גם מערכות אבטחה

מערכת האבטחה המשולבת בתוך רכבי היוקרה מונעת גניבות. בזכות מערכות כאלה עם אינדיקציה חזקה, ניתן לחסוך חלק מעלויות הביטוח.

לרוב רכבי היוקרה יש מושבי עור

מושבי עור משדרגים את חווית הנהיגה. עם מושבי עור גם לא צריך לדאוג מכתמים, לכלוך ואבק.

רכבי יוקרה לא חייבים להיות יותר מדי יקרים

המחיר הממוצע של רכב יוקרה שעונה על הקריטריונים הוא 200-300 אלף ש"ח. נכון שזה גבוה מהמחיר של מכונית משפחתית, אבל מקבלים בתמורה עולם ומלואו ואף חוסכים בהוצאות אנרגיה ודלק.

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

מכירת רכב

מכירת רכב – למה אנחנו צריכים לשים לב כשמנסים למכור לנו רכב חדש

לא פעם בסרטים, סדרות, ספרים ואפילו בדיחות, כשרוצים לדבר על אנשי מכירות ממולחים ואיכותיים, מדברים על אנשים שמתמחים במכירת רכב. הטענה הרווחת היא, שמאוד קשה למכור רכב ללקוח, וצריך לשכנע אותו בעדינות שהרכב אותו מציעים לו, זה מה שהוא באמת צריך. לכן בשביל לדעת למכור רכב, צריך להיות אנשי מכירות ממש טובים.

קרא עוד »
electric bikes

Is An Electric Bike Actually Economical?

When you’re considering buying an electric bike, you’ll want to weigh up how economical they are.

After all, an e-bike is an investment, and you want to make sure you get a return on your money.

If you’re using an electric bike to get around at the weekend or for your daily commute, it is the most economical way of traveling. 

קרא עוד »
טיפים שכל אחד צריך לדעת לפני ואחרי השכרת רכב

טיפים שכל אחד צריך לדעת לפני ואחרי השכרת רכב

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לשכור רכב, בין אם זה לצרכים פרטיים ובין אם זה לצרכים מקצועיים. במקרים רבים זה הרבה יותר משתלם מאשר לרכוש רכב ולהחזיק בו באופן קבוע, ישנם מקרים בהם זה הפתרון היחידי או הטוב ביותר שקיים בפועל.

קרא עוד »