מכירת רכב – למה אנחנו צריכים לשים לב כשמנסים למכור לנו רכב חדש

לא פעם בסרטים, סדרות, ספרים ואפילו בדיחות, כשרוצים לדבר על אנשי מכירות ממולחים ואיכותיים, מדברים על אנשים שמתמחים במכירת רכב. הטענה הרווחת היא, שמאוד קשה למכור רכב ללקוח, וצריך לשכנע אותו בעדינות שהרכב אותו מציעים לו, זה מה שהוא באמת צריך. לכן בשביל לדעת למכור רכב, צריך להיות אנשי מכירות ממש טובים.

מכירת רכב היא פעולה לא פשוטה, בוודאי היום כשיש לא מעט חברות שמציעות רכבים מסוגים שונים, בוודאי כשיש אפשרות לרכוש רכבים חדשים בתנאי מימון נוחים ומשתלמים, וכן כשיש אפשרות לרכוש רכבים משומשים איכותיים במחיר אטרקטיבי.

אצל מי אנחנו יכולים לקנות רכב חדש?

אם בעבר היינו צריכים לפנות אל היבואן בשביל לקנות רכב חדש, בהנחה ולא היינו מוכנים לקנות רכב משומש, אזי שהיום יש לנו הרבה יותר אפשרויות. חברות מימון רכב נכנסו לתחום, ואנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אופציות לרכישת רכבים מכל הסוגים, כולל רכבים חדשים, מהניילון, מהשנתון הנוכחי.

כל חברה כזו מעסיקה אנשי מכירות אשר תפקידם להציע לנו רכבים שונים, להציג אותם בפנינו, ולנסות למכור לנו אותם. הם ישתמשו בכל כלי וכל מה שעומד לרשותם, בין אם זה מידע ועובדות ובין אם זה יכולת שכנוע. מכירת רכב היא אומנות לכל דבר וצריך לדעת מי עומד מולך בשביל לדעת כיצד ומה למכור לו.

כיצד אנחנו צריכים להתייחס למוכרי רכב?

צריך לזכור, בסופו של דבר אנשים שמבקשים לנו למכור לנו רכב עושים את העבודה שלהם, ואנחנו הגענו אליהם בשביל שימכרו לנו רכב. להבדיל ממצבים אחרים, למשל כשאנחנו ניגשים לחנות בגדים, אז אנחנו יכולים להסתדר לבד בתהליך החיפוש, הרי במקרה של רכב, אנחנו לא נוכל לחפש לבד ואז להחליט מה לקנות. יהיה עלינו לשמוע מה יש לאיש המכירות להציע לנו וכן נצטרך לקבל מידע על הרכב.

חשוב שאנחנו נבוא עם השאלות הנכונות, עם מידע מוקדם מה חשוב לנו שיהיה ברכב, נקודות מהותיות שיכולות להשפיע על הבחירה שלנו, וכן חשוב שאנחנו נדע כיצד להקשיב לאיש המכירות, בשביל שהוא לא ימכור לנו משהו שאנחנו לא רוצים ולא צריכים.

אילו שאלות ונקודות אנחנו צריכים לבחון בתהליך הרכישה?

ראשית, אנחנו צריכים לקבוע את גבולות התקציב שלנו ואת הדרך בה נוכל לממן את רכישת הרכב. קיימות אופציות מימון שונות, כולל אופציות שמאפשרות לנו לשם סכום מסוים, קבוע, פר חודש, ולחלק את התשלום למספר רב של חודשים, עד שנשלים את כל הסכום.

שנית, אנחנו צריכים לדעת איזה רכב מתאים לנו, גודל רכב, סוג רכב, דברים בסיסיים שיכולים להשפיע על יכולת השימוש בו.

שלישית, יש לבחון את האיכות שלו, הוצאות שוטפות (דלק) והיבטים אחרים שקשורים לתחזוקה שלו לאורך זמן.

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

electric bikes

Is An Electric Bike Actually Economical?

When you’re considering buying an electric bike, you’ll want to weigh up how economical they are.

After all, an e-bike is an investment, and you want to make sure you get a return on your money.

If you’re using an electric bike to get around at the weekend or for your daily commute, it is the most economical way of traveling. 

קרא עוד »
טיפים שכל אחד צריך לדעת לפני ואחרי השכרת רכב

טיפים שכל אחד צריך לדעת לפני ואחרי השכרת רכב

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לשכור רכב, בין אם זה לצרכים פרטיים ובין אם זה לצרכים מקצועיים. במקרים רבים זה הרבה יותר משתלם מאשר לרכוש רכב ולהחזיק בו באופן קבוע, ישנם מקרים בהם זה הפתרון היחידי או הטוב ביותר שקיים בפועל.

קרא עוד »
10 עובדות על רכבי יוקרה

10 עובדות על רכבי יוקרה

רכבי יוקרה מייצגים ענף שעומד בפני עצמו בכל הנוגע לעולם הרכב, ובשל מעמדו המיוחד, לא מעט אנשים נושאים עיניהם אליו. נשאלת השאלה מה אתם באמת יודעים על רכבים כאלה? הנה 10 עובדות על רכבי יוקרה שעשויות להפתיע אתכם.

קרא עוד »