סיטרואן ברלינגו במימון מלא לרכב

סיטרואן ברלינגו היא מסחרית פופולרית ומבוקשת על ידי בעלי עסקים רבים. מה שמיוחד בברלינגו זה שבנוסף לזה שהיא רכב מסחרי מעולה שמספק את כל הצרכים של בעלי עסקים שונים, היא גם יחסית קומפקטית ביחס למסחריות אחרות, זה הופך אותה למושלמת עבור בעלי עסקים שמחפשים רכב מסחרי שיהיה מתאים לתנועה בעיר, מקום משכנם ופעולתם של עסקים רבים. אז איך בעצם קונים את המסחרית הכי פופולרית בתנאי תשלום נוחים וטובים? 100 אחוז מימון לרכב שמציעות חברות הליסינג השונות הן הפתרון הטוב ביותר.

סיטרואן ברלינגו של שנת 2020 היא המסחרית שאתם צריכים!

הסיטרואן ברלינגו החדשה ממשיכה את הדור השלישי שיצא לאחרונה והיא מציגה מרכב קומפקטי אך מרווח עם אורך של 440 ס"מ ובסיס גלגלים של 278 ס"מ. מבחינת פנים, הברלינגו מוצעת בגרסת 5 מושבים ו- 7 מושבים למי שצריך יותר מקומות ישיבה או שצריך את הברלינגו גם מחוץ לשעות עבודה לשימוש משפחתי. אז אם חיפשתם רכב מסחרי שהוא מתאים גם לשימוש משפחתי, הברלינגו עושה את זה בצורה מושלמת.

סיטרואן ברלינגו – איך קונים?

היום חברות הליסינג מציעות דרכים רבות להתחדש בברלינגו החדשה. אחד הדרכים הפופולריות היא טרייד אין לרכב, בדרך זו תוכלו להחליף את הרכב הקודם שלכם בברלינגו החדשה מבלי להתעסק במכירת הרכב הישן. אפשרות פופולרית נוספת היא קבלת 100 אחוז מימון לרכב, בעצם הלוואה מלאה לקניית הברלינגו ופריסת התשלום לתשלומים שיהיו נוחים לכם. אם אין לכם מקדמה מספיקה אז אל דאגה! גם אפשרות של מימון מלא לרכב ללא מקדמה היא אפשרית אצל חברות ליסינג מסוימות

סיטרואן ברלינגו קרובה אליך מתמיד

אז אם אתם צריכים רכב מסחרי שהוא גם רכב משפחתי, הברלינגו היא מושלמת בשבילכם, במיוחד אם אתם צריכים את הרכב לסביבה עירונית. עם אפשרויות המימון לרכב של חברות הליסינג תוכלו להתחדש במהירות בברלינגו החדשה ישירות מהניילונים בתנאים שהם טובים ונוחים במיוחד ושלא יגרמו לכם להרגיש כבד על הכיס.

רוצים לדעת עוד פרטים על 100 אחוז מימון לרכב ללא מקדמה? כנסו לניו קאר ליס

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

מצבר שנפ

מצבר שנפ – המצבר הטוב בישראל

כל מי שחיפש מצבר חדש מכיר את המותג שנפ, למעשה מצברי שנפ הם המצברים הנפוצים ביותר בישראל, הפופולריות שלהם גדולה מאוד בגלל שהם מוכיחים את עצמם כמצברים איכותיים המשתמשים בחומרים והטכנולוגיה הטובה ביותר. מצברי שנפ מיוצרים בישראל ובעקבות כך הם גם בנויים על מנת לעמוד במזג אוויר הישראלי בצורה הטובה ביותר. אין ספק שמצברי שנפ הם גאווה ישראלית והם מוכיחים את עצמם כאיכותיים אפילו הרבה יותר ממותגים בינלאומיים אחרים. לכן, אם אתם מחפשים מצבר חדש, מצבר שנפ זו הבחירה האופטימלית, גם אם צריך לשלם קצת יותר.

קרא עוד »

רכבים מסחריים – הטוב, הטוב והטוב

רוב העסקים בארץ צריכים רכבים מסחריים! למה? בשביל לשנע סחורה, לנסוע לפגישות עם לקוחות ועוד ועוד. בעלי עסקים בדרך כלל מתעניינים ברכבים מסחריים גדולים וקטנים שהם בעצם הכי פופולאריים, לאחר מכן טנדרים וגם חלק מבעלי העסקים מחפשים רכבי שטח.

קרא עוד »

איזה רכב מסחרי לעסקים מתאים לי ב- 2020?

עסקים רבים מתעניינים ברכישת רכבים מסחריים ובהתאם לכך גם מצעד כמות הרכבים המסחריים הנמכרים מדי שנה. בכל הנוגע לבעלי עסקים וחברות, הרכבים הרלוונטים הם בדרך כלל רכבים מסחריים גדולים, רכבים מסחריים קטנים, ג'יפים וטנדרים. למה בעלי עסקים מחפשים רכבים מתאימים? בגלל שרוב הזמן הם נמצאים על הכביש אם זה לשינוע של סחורה מחנות לחנות או פגישות עם לקוחות.

קרא עוד »