רכבים מסחריים – הטוב, הטוב והטוב

רוב העסקים בארץ צריכים רכבים מסחריים! למה? בשביל לשנע סחורה, לנסוע לפגישות עם לקוחות ועוד ועוד. בעלי עסקים בדרך כלל מתעניינים ברכבים מסחריים גדולים וקטנים שהם בעצם הכי פופולאריים, לאחר מכן טנדרים וגם חלק מבעלי העסקים מחפשים רכבי שטח.

רכב מסחרי הוא לא רכב פרטי!

אי אפשר להשתמש ברכב הפרטי כרכב מסחרי! כמובן שהכל תלוי בצורך של העסק.. אך רכבים מסחריים בנויים עבור בעלי עסקים ולכן הם שימושיים הרבה יותר, יש להם תא מטען גדול יותר, מערכת הנעה שמתאימה לתנאים שאיתם בעלי עסקים מתמודדים ועוד.

איזה רכבים עבור בעלי עסקים הם פופולאריים בישראל?

הרכבים המסחריים הפופולריים בישראל הם סיטרואן ברלינגו שאין מי שלא מכיר את השם שלו ומחבב אותו מאוד, הסיטרואן ג'מפי שמזכיר מאוד את הברלינגו, פיג'ו בוקסר, פולקסווגן קראפטר ועוד ועוד. רכבים נוספים שהם מאוד פופולאריים הם טנדרים כמו איסוזו דימקס, שברולט היילקס, שברולט סילברדו, בהם משתמשים גם עסקים מסוגים רבים – קבלנים ועסקים אחרים שצריכים לעבוד הרבה בשטח ומחפשים רכבים שיתנו להם גם יכולות העמסה וגם ביצועים בכביש ובשטח

רכב מסחרי טנדרים רוכשים רק ב- 100 אחוז מימון מלא ללא מקדמה

לא חסר מקומות לרכוש בהם רכבי עבודה, זה יכול להיות בשוק יד 2 או אפילו ישירות מהיבואן. אך אחת האפשרויות היותר פופולאריות בשנים האחרונות, מאוד עבור רבבות חברות ועסקים היא קניית רכב חדש מחברת ליסינג עם אפשרויות מימון מלא לרכב. למעשה, פעמים רבות זו האפשרות היחידה עבור בעלי עסקים רבים שחייבים עזרה ברכישת רכב העבודה שלהם.

בחלק מהסוכנויות תקבלו מימון מלא לרכב לכל הסכום ואפילו בלי צורך לשלם מקדמה, התוצאה היא שאתם מקבלים רכב חדש באופן מיידי וישר מוכן לעבודה ומשלמים חודש בחודשו את עסקת התשלומים שמתאימה עבורכם. כמובן שחברות הליסינג מציעות גם עסקאות טרייד אין לרכב הישן שלכם, או עסקאות טרייד אין לאחר סיום תקופת הליסינג

לכן, מומלץ מאוד לבדוק בחברות הליסינג השונות את תוכניות הליסינג מימוני שלהן עבור רכבים חדשים ומבצעי רכב חדש – תתחדשו!

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך