המשפחה מתרחבת? טיפים לקניית עגלה לתינוק שתכנס לרכב שלכם ללא בעיה

אם המשפחה שלכם מתרחבת – קודם כל, אין דבר יותר משמח מזה. במיוחד אם מדובר בילד ראשון ואז השמחה היא ייחודית והלב בעננים. אחד הדברים החשובים שאתם צריכים לדאוג לתינוק החדש שלכם הוא עגלה.

עגלה היא מוצר חובה שחייב להשקיע בו כמה שיותר, מכיוון שעגלה טובה תעשה לכם את החיים הרבה יותר קלים, מאשר אם תתפשרו ותקנו עגלה זולה, החל מההתנהלות איתה בבניין ועד הקיפול שלה והאפשרות להכניס אותה לרכב.

עגלה? עגלה קלת משקל!

ההמלצה הכללית היא – לקנות עגלה שהיא קלת משקל וקל לקפל ולפתוח אותה. כשהעגלה קלה הרבה יותר קל להוריד אותה במדרגות, במיוחד אם מדובר באמא שרק ילדה והיא עדיין עייפה מהתהליך המפרך שעבר עליה.

למרות זאת, לעגלות כבדות יותר יש יתרון ביציבות. אך עם הטכנולוגיה של היום, אם קונים עגלה קלת משקל זה ממש לא בא על חשבון היציבות.

יוצאים לטיול?

אחד הדברים הכי כיפיים שמשפחות עושות ביחד, זה לצאת לטיולים בסופ"שים. מכינים צידנית שתתאים לפיקניק בחיק הטבע, וגם תיק החתלה שבו כל מה שצריך בשביל להאכיל ולהחליף חיתולים עבור התינוק כשאתם נמצאים איתו בחוץ.

בנוסף על כל זה, אנחנו נרצה לקחת איתנו את העגלה, ובמקרה כזה צריך כמובן להכניס אותה לרכב.. לא מעט משפחות מוצאות את החלק הזה לא קל במיוחד אם יש להן רכב מיני או סופר מיני, שאלו רכבים מאוד פופולריים בימינו, לא רק אצל צעירים רווקים, אלא גם אצל משפחות צעירות, ואפילו לא צעירות.

משפחה שמחה
משפחה שמחה

לכן, כשאתם קונים עגלה, כדאי לכם לקנות אחת שהיא בעלת מנגנון קיפול נוח במיוחד. למשל, ישנן עגלות שאפשרות קיפול בשלב אחד פשוט מאוד. מזיזים ידית וכל העגלה מתקפלת. עוד דבר חשוב מאוד הוא שאפשר לנתק את ה"אמבטיה" של העגלה בצורה נוחה. ולאחסן אותה בנפרד באוטו, בתא המטען.

עגלות לתינוק שמתאימות לכל סוגי הרכבים

אז אם הרחבתם את המשפחה, וזה הילד הראשון שלכם, זה לא אומר שאתם צריכים להחליף את רכב המיני האהוב שלכם לרכב משפחתי ענק ומסורבל. הכל טוב ! אל תלחצו! פשוט הצטיידו בציוד מודרני שהוא נוח להתנהלות ואתם יכולים לשמור על הרכב שלכם ללא בעיה.

אז אמרנו שהדברים שהכי חשוב לשים לב אליהם בקניית עגלה הם קלות משקל, קלות קיפול, ומימדים קומפקטיים.
לאחר כמה פעמים שתחוו את הקלות שבהתנהלות עם עגלה כזו, אתם תודו לעצמכם שלא התפשרתם!

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך