לפני שעושים ביטוח לרכב – עושים השוואה אונליין

בין אם כבר עשיתם ביטוח רכב בעבר ובין אם זו הפעם הראשונה שאתם מבטחים, כדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב שתשתלם לכם, עליכם לעשות תחילה השוואת מחירים אונליין. איך זה עובד ולמה זה מומלץ? מיד נגלה.

איך השוואת מחירים אונליין עובדת?

כל מה שעליכם לעשות או לכתוב בגוגל "הצעת מחיר לביטוח רכב" או "השוואת מחירי ביטוח אונליין" ומיד תקבלו תוצאות. ברגע שאתם נכנסים לאתר אתם צריכים לבחור את הביטוח בתחום הרלוונטי לכם שהוא ביטוח רכב.

לאחר מכן בחרו את הביטוח אותו אתם רוצים:

חובה, מקיף, צד ג'. כדי לא לבזבז זמן יקר, תכינו את עצמכם לשאלות די בסיסיות כמו גיל הנהגים ברכב, מספר הרכב, שנת ייצור, האם יש נהג צעיר וכו'… עליכם למלא את כל השאלון הזה כדי לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב אצל חברות הביטוח השונות.

לאחר שסיימתם למלא את הפרטים שלכם תקבלו את כל המידע הרלוונטי בצורה פשוטה, כל ההצעות הרלוונטיות יעמדו מולכם וכך תוכלו לבחור את הביטוח המתאים לכם בהתאם לתקציב, למסלולים ולאותיות הקטנות בכל אחד מהביטוחים המוצגים. ואם הגעתם להחלטה, דרך אותו אתר תוכלו לרכוש את הביטוח באופן מאובטח ומהיר.

השוואת מחירים – שלב בלתי נפרד כדי לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב

יש שתי סיבות עיקריות שבגללן אתם חייבים לעשות השוואת מחירים לביטוח הרכב שלכם:

  1. מחיר מוזל – כן, זה די מובן אבל ברגע שתעשו השוואה אונליין תקבלו את כל התוצאות ממש מול הפרצוף שלכם באופן הרבה יותר מסודר בפרצוף. ייתכן ותתקלו בחברות שלא הייתם חושבים עליהן כיוון שהן לא מופיעות בדף הראשון בחיפושים בגוגל.
  2. משא ומתן – לאחר שקיבלתם הצעת מחיר לביטוח רכב דרך מספר רחב של חברות, עליכם להגיע לבחירה אחת. לכם יש קלף ביד, את המחירים של המתחרים. בדרך זו תוכלו להוזיל את מחיר ביטוח הרכב בכך שתציגו את המחירים שהציעו לכם, תהיו בטוחים שפתאום יצוצו עוד מסלולים ואפשרויות להוזלת ביטוח הרכב.
  3. זמן – זאת הסיבה החשובה ביותר, חיסכון בזמן. עד לפני שהיו השוואות אונליין בשביל לקבל הצעת מחיר לביטוח הרכב היינו צריכים לעבור חברה חברה, להמתין בטלפון לשירות הלקוחות ואז השיחה אורכת כ 5 עד 10 דקות. כאשר אתם עושים השוואת מחירים אונליין, אתם רק צריכים למלא פרטים וכבר יופיעו לכם כל האפשרויות של כל חברות הביטוח. מילוי הפרטים לוקח בדיוק 2 דקות, ככה שאתם חוסכים לא מעט זמן וכאב ראש.

כמה זה עולה לי?

השוואת מחירים אונליין לא עולה שקל ללקוח, סביר להניח שאותו אתר מקבל תשלום מהחברות המופיעות באתר, וזה לא רלוונטי עבורכם כמה זה עולה או מי משלם. אתר להשוואת מחירים עבור ביטוחי רכב נוצר אך ורק כדי להקל על הלקוח להגיע לבחירה שלו.

קרדיט לתמונה: https://depositphotos.com/72747129/stock-photo-loading-broken-car-on-a.html

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך