הקסם של רכבי הקרוסאובר

עולם הרכב התפתח להרבה כיוונים בעשור האחרון. הרכבים של פעם, הגדולים, הכבדים שצורכים הרבה דלק כבר הופכים לפחות פופולריים ובמקומם תפסו את השוק הרכבים שהכי הגיוני להחזיק – רכבים קטנים, שמתאימים לנהיגה עירונית ומציאת חניה מהירה, וכמובן חסכוניים, כי מחירי הדלק בישראל הם גבוהים מאוד, ופשוט לא משתלם להחזיק רכב שצורך כל כך הרבה דלק בישראל.

עוד אחד מקטגוריות הרכב שהצטרפו ושינו את פני עולם הרכב, אלו רכבי הקרוסאובר. רכבים אלו הם למעשה שילוב של רכב שטח עם מבנה קומפקטי יותר, מה שהופך את הרכבים לרכבי כביש ושטח, משלבים בין שני העולמות האלה ומאפשרים לכם להנות מכל מה שרציתם להנות ממנו מרכב.

בנוסף, רכבי הקרוסאובר הם לא בהכרח יקרים, כמו שהם נשמעים בכלל התכונות המדהימות שלהם, וניתן למצוא רכב קרוסאובר במחיר שלא שונה מרכב פרטי ממוצע, ואפילו קל לקנות אותם מתמיד אם לוקחים עסקת מימון מלא לרכב.

צפו בעשרת רכבי הקרוסאובר הזולים ביותר:

כמה יתרונות של רכבי הקרוסאובר

אז כמובן, שהיתרון הכי גדול של רכב קרוסאובר, הוא למשפחות שמחפשות רכב משפחתי, אבל עם זיקה לשטח.
אתם בטח שואלים את עצמכם .. אבל למה שאני ארצה רכב קרוסאובר אם אני יכול לקנות ג’יפ? אז עוד יתרון מרכזי של רכב הקרוסאובר הוא כמובן החסכון העצום שלו בדלק ביחס לג’יפ קלאסי, ששותה דלק כמו גמל במדבר.

עוד יתרון, הוא יכולות האחסון של רכבי קרוסאובר, על פני רכבים פרטיים. לרכבי קרוסאובר יש בדרך כלל את כל המקום לשים בו ציוד למטרות שונות, אם יוצאים לשטח בסופ”ש עם כל המשפחה, וגם אם אתם הורים טריים וצריכים מקום להעמיס עליו את העגלה של התינוק. יכולות האחסון מאפשרות הרבה נוחות ולכן קורצות ללא מעט משפחות צעירות.

מחירים של רכבי קרוסאובר

כאמור, רכבי קרוסאובר נעים במחירם בין קטגוריות שונות, אך הם מככבים למעשה בקטגוריות המחיר הבינוניות, ולכן תוכלו למצוא רכבים כאלו במחירים מעולים, במיוחד אם כיוונתם את תאריך הרכישה על תקופה שבה יש מבצעי רכב חדש בסוכניות השונות, שזה בדרך כלל בתקופות של החגים.

בתקופות כאלו אטרקטיביות הרכישה עולה משמעותית. סוכניות הרכב בנוסף מציעות מגוון מסלולי מימון רכב על מנת לאפשר ללקוחותיהם לקנות רכבים חדשים, בין היתר רכבי קרוסאובר, בצורה הנוחה והמשתלמת ביותר עבור הכיס שלהם.

לכן, המלצה שלנו, בידקו איזו חברת ליסינג נותנת לכם את תנאי המימון הטובים ביותר, תשלבו את עסקת המימון עם תקופת מבצעי רכב, ותתחדשו בקרוסאובר במחיר מעולה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

איך בוחרים רכב ראשון בגיל צעיר?

בחירת המכונית הראשונה שלכם בגיל צעיר יכולה להיות משימה מרתיעה. אתם כנראה מבינים את החשיבות של בטיחות ונוחות, שהן די ברורות מאליהן, ומעוניינים לכלול ברכב את הטכנולוגיה החדשנית ביותר, אבל מה עוד עליכם לקחת בחשבון?

קרא עוד »
רכב שטח

הרפתקאות שטח: איזה רכבי שטח יתאימו לכם

העולם המודרני הרחיק מאיתנו את הטבע, וגרם לנו לפתח חומות ומחיצות המסוככות עלינו ומפרידות אותנו מהעולם הפראי והטבעי. כתנועת נגד לתופעה זו, אנשים רבים כיום מבקשים להתחבר מחדש לטבע באמצעות רכבי שטח וטיולים בטבע. במאמר זה נסקור בקצרה את עולם רכבי השטח, ונסביר כיצד לבחור את הרכב המתאים ביותר עבורכם.

קרא עוד »

רכב חשמלי סיני – האם משתווה למקבילותיו האירופאיות ואמריקאיות?

רכבים חשמליים הם אחד החידושים שנכנסו לשוק הרכב בשנים האחרונות. רכבים אלה נעים באמצעות שימוש במנוע חשמלי, שמשתמש בסוללה לצורך האנרגיה שבאמצעותה הוא נוסע. לרכבים אלה יש יתרונות רבים וגם מספר חסרונות. בכתבה נסביר בקצרה על רכבים חשמליים, ובנוסף לכך נסקור את איכות הרכבים החשמליים האירופאים והאמריקאים מול רכב חשמלי סיני.  

קרא עוד »