ליסינג מימוני – למה יש לשים לב כאשר עושים עסקת ליסינג מימוני?

אז בחרתם להתחדש ברכב חדש – מזל טוב! אכן עסקת ליסינג מימוני היא האופציה הטובה ביותר עבור מי שרוצה לקנות רכב חדש מהניילונים בדרך הנוחה ביותר ויש שיגידו אולי אפילו הדרך היחידה שמאפשרת להתחדש ברכב חדש.

כמו שבטח שמתם לב, לא חסרות חברות שמציעות לכם ליסינג מימוני ואם לרגע חשבתם שלא משנה אצל איזה חברת ליסינג תסגרו ושתלכו רק לפי מחיר הרכב, שימו לב – זוהי טעות. חברות שונות מציעות לכם תנאים שונים שיכולים לחסוך לכם אלפי שקלים בעסקה – אם לא יותר. אז מה הם הדגשים שאתם צריכים אליהם לב כאשר אתם בוחרים עסקת ליסינג מימוני?

ליסינג מימוני – דגשים חשובים

אז כאמור, חברות שונות יציעו לכם תנאים שונים על עסקת הליסינג המימוני – הבדלים שיכולים להיות ממש שמיים וארץ. בעצם כשאתם חותמים על עסקת ליסינג מימוני, יש את תנאי המימון המרכזיים שעליכם לשים לב עליהם:

פריסת תשלומים

חברת הליסינג פורסת לכם לתשלומים את מחיר הרכב על מנת שיתאפשר לכם לשלם עליו. בפריסת התשלומים יש כמה גורמים, קודם כל מהי גובה המקדמה שעליכם לשים והאם אתם יכולים לעמוד בה? ואולי תופתעו לדעת שיש חברות ליסינג שאינן דורשות ממכם כלל מקדמה, כמו חברת ניו קאר ליס.

גובה ההחזר החודשי

מהו גובה ההחזר החודשי? האם הוא נוח לכם, האם תצליחו לעמוד בו? לא כל חברות הליסינג יתגמשו עבור גובה ההחזר החודשי שאת מוכנים לשלם, אז שימו לב שאתם בוחרים חברת ליסינג שמתאימה את עצמה ליכולות שלכם.

תשלום בסוף התקופה

שימו לב, כמה יהיה עליכם לשלם בסוף תקופת התשלומים? האם תוכלו לעמוד בזה? ישנן חברות ליסינג שילכו לקראתכם גם בנוגע לעניין הזה יותר מאשר אחרות.

ריבית

שימו לב לגובה הריבית שאתם מקבלים מחברות הליסינג השונות, ההבדלים יכולים להיות גדולים מאוד מחברה אחת לאחרת, כאשר היכולת של חברת ליסינג לאפשר לכם ריבית נמוכה תלויה בהרבה גורמים. ביחרו חברת ליסינג עם גב כלכלי חזק שיכולה לספק לכם ריבית נמוכה שתחסוך לכם אלפי שקלים ושימו לב שהריבית צריכה להיות נמוכה יותר ממה שמציעים לכם הבנקים.

התחייבויות בסוף תקופת התשלומים

בחנו את מה חברת הליסינג מציעה לכם לאחר סוף תקופת התשלומים – האם היא מתחייבת לרכוש ממכם את הרכב בחזרה ולהחליפו בחדש? כמובן שעדיף לכם שהאפשרות הזאת תהיה קיימת כי אולי תהיו מעוניינים בה.

לסיכום – בסופו של כדאי לכם לחתום עם חברת ליסינג שהאינטואיציה שלכם כלפיה מרגישה טוב. מאחר ועסקת ליסינג מימוני היא עסקה גדולה בעלת משמעויות כלכליות עבורכם, מומלץ שהשותפה לעסקה תרגיש כמו מקום משפחתי שיהיה קשוב לצרכים שלכם.

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

מחפשים לקנות מכונית יוקרה? הנה כמה מהפופולאריות ביותר

מכוניות יוקרה ידועות בתגי המחיר היקרים שלהן מה שלא מאפשר לבעלי רכב רבים להחזיק אותן. ובכל זאת, יש הרבה אנשים שמוכנים להוציא כל כך הרבה אם הם יכולים או פשוט פשוט ממש בא להם מכונית יוקרה. בנוסף, אפשרויות שונות של מימון רכב שהופיעו בשוק, מאפשרות ליותר ויותר אנשים כיום לקנות רכבי יוקרה. כדי לעזור לכם להחליט אם מכונית יוקרה השקעה שווה את הכסף שלכם, הנה רשימה של מכוניות היוקרה הפופולריות ביותר.

קרא עוד »
איך תבחרו את הרכב הבא שלכם

איך תבחרו את הרכב הבא שלכם?

הגיע הזמן לשדרג את הרכב? אין ספק שהאפשרויות שזמינות לך היום הן מפתות מאי פעם. עם ביצועים משופרים, עיצובים מרגשים ושלל תכונות מתקדמות, מובטחת לך היום חוויית נסיעה חלומית. אם נבחר בדגם הנכון, נוכל ליהנות במשך שנים מכל מה שציפינו לקבל מהרכב שלנו. בין אם החלטנו ללכת על רכב פנאי שיאפשר לנו לקחת את השאיפות שלנו עד לקצה או בפתרון חסכוני ואמין, אלו כמה מהדגשים שתמיד כדאי לקחת בחשבון בתהליך קבלת ההחלטות.

קרא עוד »