ניסאן קשקאי – הבחירה הטובה ב- 2020

אם אתם מחפשים לקנות ג’יפון קטן וחסכוני בדלק, ניסאן קשקאי היא אופציה מעולה. למעשה, למרות שכולם תופסים מהקשקאי ג’יפון קומפקטים, המימדים שלו עם דיי בינוניים, ובגלל זה הוא מתאים לקהל מסוים שמחפש ג’יפונים שהם קומפקטיים אבל לא הכי קטנים, אלא משהו באמצע, וככה מקבלים גם את היתרונות של הקומפקטיות וגם מרווח פנימי נוח.

גם את הקשקאי החדש ניתן לקנות ב- 100 אחוז מימון לרכב, ללא מקדמה, בסוכנויות הרכב הנבחרות.

חלל הנוסעים

אז כשאנחנו מדברים על הקשקאי, אנחנו מדברים על חלל נוסעים מרווח ואיכותי, שמציע גם תא מטען גדול ומרווח יותר מאשר אצל המתחרות בקטגוריה, מה שהופך את ניסאן קשקאי לג’יפון מעולה עבור משפחות שרוצות גם כביש וגם שטח.

תנוחת הישיבה בקשקאי גבוהה ומאפשרת לנטר בכל רגע נתון את המצב מסביב לרכב, מה שתורם לבטיחות הגבוהה שמרגישים כאשר יושבים מאחורי ההגה.

ניסאן קשקאי
ניסאן קשקאי

מנועים

הקשקאי משווק בישראל עם שני מנועים לבחירה, כאשר הראשון הוא מנוע טורבו בנזין בנפח 1.3 ליטר והשני הוא מנוע טורבו בנזין בנפח 1.6 לליטר ה-1.3 ליטר טורבו-בנזין וה-1.6 ליטר טורבו דיזל. כמובן שהמנוע הראשון הוא חזק יותר עצם היותו מנוע בנזין, אך מצד שני מנוע הדיזל נותן יותר חיסכון בדלק, כאן או לכאן, שתי האפשרויות מעולות, והבחירה היא תלויה בצרכים שלכם.

ניסאן קשקאי ב- 100 אחוז מימון לרכב

אם אתם מעוניינים לקנות את הקשקאי החדש, תוכלו למצוא אותו במסלולי מימון רכב במגוון סוכנויות. אנו מציעים לכם לחפש את הסוכנות שנותנת לכם את היחס הכי משפחתי, והתנאים הטובים ביותר הכוללים ריביות נמוכות, מסלול תשלומים נוח, אחריות וגם אפשרות לבצע טרייד אין רכב לאחר סיום תקופת התשלומים.

כדאי מאוד גם לשים לב איזה חברות דורשות מקדמה ואיזה לא, תלוי כמובן בצרכים שלכם. אם אתם מעוניינים ברכב אך אין לכם את סכום המקדמה, מסלול 100 אחוז מימון לרכב ללא מקדמה יכול לעזור לכם לקנות את הרכב ולקבל אותו כבר באותו יום, עם חלוקה נוחה ושווה של התשלומים באופן כזה שיתאפשר לכם לשלם מבלי לקרוע את הכיס.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

איך בוחרים רכב ראשון בגיל צעיר?

בחירת המכונית הראשונה שלכם בגיל צעיר יכולה להיות משימה מרתיעה. אתם כנראה מבינים את החשיבות של בטיחות ונוחות, שהן די ברורות מאליהן, ומעוניינים לכלול ברכב את הטכנולוגיה החדשנית ביותר, אבל מה עוד עליכם לקחת בחשבון?

קרא עוד »
רכב שטח

הרפתקאות שטח: איזה רכבי שטח יתאימו לכם

העולם המודרני הרחיק מאיתנו את הטבע, וגרם לנו לפתח חומות ומחיצות המסוככות עלינו ומפרידות אותנו מהעולם הפראי והטבעי. כתנועת נגד לתופעה זו, אנשים רבים כיום מבקשים להתחבר מחדש לטבע באמצעות רכבי שטח וטיולים בטבע. במאמר זה נסקור בקצרה את עולם רכבי השטח, ונסביר כיצד לבחור את הרכב המתאים ביותר עבורכם.

קרא עוד »

רכב חשמלי סיני – האם משתווה למקבילותיו האירופאיות ואמריקאיות?

רכבים חשמליים הם אחד החידושים שנכנסו לשוק הרכב בשנים האחרונות. רכבים אלה נעים באמצעות שימוש במנוע חשמלי, שמשתמש בסוללה לצורך האנרגיה שבאמצעותה הוא נוסע. לרכבים אלה יש יתרונות רבים וגם מספר חסרונות. בכתבה נסביר בקצרה על רכבים חשמליים, ובנוסף לכך נסקור את איכות הרכבים החשמליים האירופאים והאמריקאים מול רכב חשמלי סיני.  

קרא עוד »