מצבר שנפ – המצבר הטוב בישראל

כל מי שחיפש מצבר חדש מכיר את המותג שנפ, למעשה מצברי שנפ הם המצברים הנפוצים ביותר בישראל, הפופולריות שלהם גדולה מאוד בגלל שהם מוכיחים את עצמם כמצברים איכותיים המשתמשים בחומרים והטכנולוגיה הטובה ביותר. מצברי שנפ מיוצרים בישראל ובעקבות כך הם גם בנויים על מנת לעמוד במזג אוויר הישראלי בצורה הטובה ביותר. אין ספק שמצברי שנפ הם גאווה ישראלית והם מוכיחים את עצמם כאיכותיים אפילו הרבה יותר ממותגים בינלאומיים אחרים. לכן, אם אתם מחפשים מצבר חדש, מצבר שנפ זו הבחירה האופטימלית, גם אם צריך לשלם קצת יותר.

איפה קונים מצבר שנפ

מצברי שנפ ניתן למצוא בכמעט כל חנות מצברים בארץ. שנפ משווקים את המצברים שלהם ברוב הרשתות הגדולות ויש להם גם חנויות משלהם ששם אתם יכולים לרכוש את המצברים. כשאתם קונים מצבר חדש של שנפ אתם מקבלים אחריות ושירות שמכסים אתכם במקרה של בעיות במצבר, למרות שמצברי שנפ נחשבים מצברים אמינים מאוד כך שהצפי לבעיות במצבר הן נמוכות מאוד, אך בכל מקרה כאשר אתם רוכשים את המצבר, שימו לב שאתם מקבלים את מסמך האחריות, למקרה שתצטרכו להשתמש בה.

מבחינת מחירים, המחירים הם קבועים בכל החנויות, מאחר שכל המפיצים המורשים של שנפ מחוייבים לעמוד במחירון הנקבע על ידי היצרן, אך חנויות מסוימות ורשתות לפעמים יוצאות במבצעים, כך שעדיין כדאי לכם לעשות סקר שוק ולבדוק איפה מציעים את המצברים במחירים הטובים ביותר. אם תחפשו ותבדקו תמצאו כמעט תמיד איזה מבצע שיחסוך לכם כמה עשרות שקלים. בלירון מצברים עד הבית תוכלו לקבל שירות החלפת מצברים של שנפ עד לאיפה שאתם נמצאים ובמחירים הטובים ביותר!

הבדלים בין המצברים השונים

שנפ מייצרים סוגים שונים של מצברים, שמתאימים לרכבים שונים. טווח המחירים שלהם גם תלוי בסוג המצבר, כאשר המצברים היקרים יותר מורכבים מחומרים וטכנולוגיות מתקדמות ויקרות יותר. יש דגמים מסוימים של רכבים שדרושים מצברים חזקים יותר, לכן המצבר יעלה קצת יותר. בכל אופן, חשוב מאוד לבדוק את נתוני המצבר של הרכב שלכם על מנת לבחור את המצבר שמתאים.

אחריות של מצברי שנפ

לא כדאי להתפשר על אחריות כשקונים מצבר חדש. חלק ממצברי שנפ באים עם אחריות ארוכה יותר ממצברים אחרים. לפעמים גם יש אפשרות להרחיב את האחריות בתוספת תשלום. מומלץ להרחיב את האחריות ככל האפשר, גם אם מדובר במצבר אמין ואיכותי מאוד כמו שנפ, מכיוון שלפעמים יש תקלות, וכשיש אחריות אתם יודעים שיש מישהו שמטפל בכם, ללא כאב ראש ודאגה מיותרת.

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך