טיפים שכל אחד צריך לדעת לפני ואחרי השכרת רכב

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לשכור רכב, בין אם זה לצרכים פרטיים ובין אם זה לצרכים מקצועיים. במקרים רבים זה הרבה יותר משתלם מאשר לרכוש רכב ולהחזיק בו באופן קבוע, ישנם מקרים בהם זה הפתרון היחידי או הטוב ביותר שקיים בפועל.

השכרת רכב מתבצעת במקרים הבאים. כאשר אין אופציה להשתמש ברכב פרטי, כאשר אין אופציה להשתמש בתחבורה ציבורית, כאשר מדובר בעניין של נסיעה בודדת או לשימוש למשך מספר ימים. לעיתים האופציה הזאת היא הכרחית, מאחר ומדובר במדינה זרה, כך אפשר לחסוך זמן ועלויות על שימוש בתחבורה ציבורית, וכן אפשר לתכנן את הנסיעה בצורה הרבה יותר אפקטיבית ונוחה.

תהליך השכרת רכב מתבצע בצורות שונות. ניתן לבצע אותו ישירות דרך האינטרנט וניתן לבצע אותו באחת מסוכנויות הרכב. התהליך הוא מאוד פשוט, כל מה שנדרש זה לבחור סוג רכב, לבחור תאריכים להשכרה, מקום ממנו אפשר לאסוף אותו ומקום אליו מתכוונים להחזיר אותו. יחד עם זאת, ישנם טיפים שונים שחשוב להכיר בין אם זה לפני שמבצעים את ההשכרה ובין אם זה לפני שמחזירים את הרכב לסוכנות.

לפני שנציג את הטיפים השונים, חשוב להדגיש, השכרה של רכב יכולה להוות תחליף נהדר לשימוש ברכב פרטי באופן זמני או קבוע, וכן לשימוש בתחבורה ציבורית, אך בשביל להשיג את המטרה, צריך לתכנן נכון את השימוש ולהקפיד על כך שהשימוש יהיה אופטימאלי. שכן, אם לא עושים שימוש ברכב כפי שתוכנן, אז עדיין משלמים על ההשכרה וזו הוצאה לחינם.

טיפים שחשוב לדעת לפני ששוכרים רכב ואחריו

טיפ ראשון – ככל שמועד ההשכרה ארוך יותר, כך החיסכון גדול יותר. כלומר, עדיף לשכור רכב לתקופה ארוכה ולא לתקופה קצרה. פר יום, זה הרבה יותר משתלם.

טיפ שני – לפני ששוכרים רכב, חשוב לעשות סקר שוק ולבחון מה העלויות שכל חברה גובה ועל בסיס מה היא קובעת אותן. ישנן חברות שגובות על בסיס ימים ויש חברות שגובות על בסיס קילומטרז' או על בסיס פרמטרים אחרים.

טיפ שלישי – אנחנו אמורים לקבל את הרכב עם טנק דלק מלא וכך אנחנו גם אמורים להחזיר אותו. חברות רבות גם דואגות לספק לנו רכב נקי ועלינו לשמור עליו כך.

טיפ רביעי – חשוב מאוד שנעבור על הרכב עם איש השירות של החברה, בשביל שנוכל לוודא שאכן אין פגיעות ברכב ואם יש, הן יתועדו, כך שלא נואשם בפגיעה כזו או אחרת.

טיפ חמישי – עלינו לשלם סכום ביטחון מסוים, וכשאנחנו מחזירים את הרכב, עלינו לקבל אותו בחזרה.

טיפ שישי – חשוב לבדוק אם אנחנו יכולים לרכוש ביטוח למשך תקופת ההשכרה וכן אם אנחנו יכולים לקבל אביזרים ספציפיים לרכב על פי הצורך, למשל, כיסא תינוק, GPS ועוד.

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

אופל מוקה

למה אופל מוקה 2022 היא בחירה מצוינת?

אם אתם מחפשים רכב שטח קטן עם סגנון גדול, אופל מוקה 2022 עשויה להיות המכונית המושלמת עבורכם. יש לה עיצוב מגניב ועכשווי שנראה נהדר על הכביש, והיא עמוסה בכל הטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי לשמור עליכם בטוחים ומחוברים לעולם המדיה.

קרא עוד »