אילו תוכניות מימון לרכב יש?

קניית רכב חדש מסמלת עבורנו את החופש אך לא רק. היא אחד הסמלים לרמת חיים גבוהה במיוחד שמדובר על רכבים חדשים ויוקרתיים.

אך בנוסף לכך יש צורך בתוכנית מימון לרכב אשר מותאמת לצרכים האישיים שלכם וכוללת את כל מה שאנו צריכים כדי לנהוג בבטיחות ובזהירות.

מהו מימון לרכב ובשביל מה צריך אותו?

כל רכב חדש מצריך מימון לרכב כלומר, עליכם לשלם עליו בהתאם לתוכנית המימון את התשלומים מדי חודש. מימון הרכב מותאם לצרכי הלקוח ופריסת התשלומים שעליו הם נוחים וגמישה וכל חברה משתדלת ללכת לקראת הלקוח עד כמה שהיא יכולה. מימון לרכב כולל כמה סוגי תוכניות מימון שהלקוח צריך לבחור אחד מהם ובאמצעותה לשלם את תשלומי הרכב לסוכנות הרכב.

ממי אפשר להשיג מימון לרכישת רכב?

ישנם לא מעט גופים אשר מאפשרים מימון לרכישת רכב. גופים אלה כוללים את חברות האשראי, יבואני הרכב, גופים פיננסיים, חברות מימון ישיר והבנקים. הריבית על הלוואה למימון רכישת רכב נעה בין 2%-15%. רוב חברות המימון מציעים הלוואה בשעבוד הרכב להחזר ההלוואה, וכך אם לא תעמדו בתשלומי הרכב תצטרכו לתת את הרכב שלכם. שעבוד הרכב גורם לכך שהריבית על הרכב היא נמוכה ועומדת על 2%.

טויוטה יאריס במימון רכב
טויוטה יאריס במימון רכב

סוגי תוכניות מימון לרכב

כל סוכנות רכב מעמידה עבור הלקוח כמה סוגי תוכניות מימון לרכב התאם לצרכים האישיים שלו. המגוון הרחב של האפשרויות קצת מבלבל את הלקוח, אך התאמה מלאה של תוכנית המימון לרכב התאם לצרכי הלקוח עוזרת ללקוח לשלם את התשלומים על הרכב בדרך שמתאימה לו ואף לעמוד בהם מדי חודש. בין סוגי תוכניות מימון לרכב אפשר למצוא את התוכניות הבאות:

מימון לרכב בנקאי – מימון לרכב בנקאי הוא מימון דרך הבנק. מימון זה כולל תנאי החזר נוחים וגמישים שאפשר לעמוד בהם ללא קושי מדי חודש.

מימון ליסינג תפעולי – ממון זה מתאים מי שמנהל עסק או חברה וזקוק להרבה רכבים. במסגרת המימון הרכב הוא החכירה לשלוש שנים והתיקונים והביטוחים הם על חשבון חברת הליסינג ובאחריותה.

מימון ליסינג מימוני/ פרטי – מימון זה מתאים למי שרוצה לקנות רכב פרטי אחד ולא רוצה לשלם מראש את כל הסכום.

מימון אמריקאי – במימון זה הלקוח משלם עבור ירידת ערך הרכב ובתמורה נוסעה ברכב חדש לכל החיים.

איך יודעים באיזה תוכנית למימון רכב לבחור?

כדי לבחור את תוכנית המימון המתאים לכם, חשוב שתדעו מה הצרכים שלכם מהרכב שאתם רוצים לרכוש ובהתאם לכך תוכלו לבחור את תוכנית המימון שמתאימה לצרכים שלכם בהתאמה מלאה. כמו כן, תמיד תוכלו להתייעץ עם איש מקצוע שישמח לייעץ לכם ולהתאים לכם את תוכנית המימון המתאים ביותר עבורכם מבין תוכניות המימון הקיימות. ייעוץ זה יעזור לכם לדעת מה היכולת שלכם ואיזה תוכנית מתאימה לצרכים שלכם ותוכלו לעמוד בה כדי לשלם את תשלומי הרכב.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

אופל מוקה

למה אופל מוקה 2022 היא בחירה מצוינת?

אם אתם מחפשים רכב שטח קטן עם סגנון גדול, אופל מוקה 2022 עשויה להיות המכונית המושלמת עבורכם. יש לה עיצוב מגניב ועכשווי שנראה נהדר על הכביש, והיא עמוסה בכל הטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי לשמור עליכם בטוחים ומחוברים לעולם המדיה.

קרא עוד »